עוזרת בית

(340 רוצים לעבוד פה)

מפה רשימה
גרים באזור
גרים מחוץ לאזור
שםגילתעריף
ג'וי ד.4560 ₪לשעה
מרים ל.51+50 ₪לשעה
איילת ר.49300-350 ₪ליום
Arina K.2850 ₪לשעה
עליזה ע.59לשעה
רעות א.26לשעה
ליאת ש.27לשעה
אהובה א.36+50 ₪לשעה
סילביה ב.49לשעה
אנסטסיה ט.2855-60 ₪לשעה
מישל ל.3650-55 ₪לשעה
מעיין ש.3650 ₪לשעה
קטי ב.31לשעה
חני ש.55לשעה
אירית צ.3855-70 ₪לשעה
15 מתוך 340 «הקודםהבא»
המיקומים במפה אינם מדוייקים לשם שמירת הפרטיות

למצוא עוזרת בית בקלות

 

דרושה עוזרת בית? הגעתם למקום הנכון! אתר helpbook הוא לוח דרושים אמין ואיכותי לבית ולמשפחה, אשר נותן לכם את הכלים הטובים ביותר לחיפוש יעיל ומהיר של עוזרת בית או מנקה. מטרת האתר הינה לייצר מפגש נעים ואיכותי שיאפשר לכם להמשיך בקלות לשלב הבא של ההיכרות. באתר תקבלו את כל המידע שחשוב לדעת כדי לייצר היכרות מקדימה עם כל עוזרת בית בתחושה של ביטחון ונינוחות לשני הצדדים. 

 

הקשר האישי עם עוזרות בית חשוב ביותר, ולכן באתר helpbook ניתן להכיר כל עוזרת בית באופן אישי באמצעות פרופיל עשיר ואיכותי עם מידע עשיר: ראיונות המלצה מוקלטים שערך צוות האתר, סרטוני היכרות קצרים, איתור קשרי פייסבוק משותפים ועוד. כדי שתוכלו לחפש בראש שקט ובלי דאגות, כל פרופיל נבדק במערכת האתר, והמועמדים מתבקשים לעדכן את המידע שהעלו. בנוסף, המעסיקים שלנו מוזמנים להעלות חוות דעת לפרופיל המועמדים כדי לתרום מנסיונם, ובמידה והתגלה מידע שגוי - לדווח לנו בלחיצת כפתור. 

 

ההתאמה בין העוזרת לצרכי המשפחה עומדת במקום הראשון, ולכן האתר מציע מענה למגוון שאלות שחשוב לדעת. למשל: האם ישנה אפשרות לבישול? מי דואג לאספקת הציוד והחומרים? מה הרקע והניסיון בעבודה בתחום? באתר תקבלו מענה מהיר על כל השאלות החשובות עם אפשרויות סינון ומיון מתקדמות. כל המודעות באתר ממוקדות למשרת עוזרת בית עם מידע מפורט ומגוון כמו טבלת זמינות, סוגי הכשרה, נוחות עם חיות ועוד. 

כניסה לרשומים
כניסה דרך פייסבוק
או
שכחת סיסמה?
טרם נרשמת? להרשמה לאתר
שכחת אימייל? יש ליצור עמנו קשר
תקלה? דווחו לנו