עוזרת בית דרושים

(115 משרות)

מפה רשימה
המשרהתעריף
מנקה לבית פרטילשעה
עוזרת בית40-50 ₪לשעה
אודה למטפלת בית בפ״תלשעה
עוזרת בית50 ₪לשעה
דרוש/ה עוזר/ת בית עד 50 ₪לשעה
עוזרת בית בהרצליהלשעה
מחפשים עוזר/תלשעה
עוזרת ביתלשעה
ניקיון דירה אחת לשבועיים ת"א140-150 ₪לפעם
עוזרת לניקיון יסודי בירושלים45-50 ₪לשעה
עוזרת בית מלא יסודי 4 ימים לשעה
ניקיון דירה בירושליםלשעה
משק בית - בישול וניקיוןעד 60 ₪לשעה
עוזר/ת לבית פרטי בהוד השרוןלשעה
דרושה עוזרת בית מקצועית בזכרוןלשעה
15 מתוך 115 «הקודםהבא»
המיקומים במפה אינם מדוייקים לשם שמירת הפרטיות

למצוא משרת עוזרת בית בקלות

 

מחפשים משרת עוזרת בית? הגעתם למקום הנכון! אתר helpbook הוא לוח דרושים אמין ואיכותי לבית ולמשפחה, שיתן לכם את הכלים הטובים ביותר לחיפוש יעיל ומהיר של משרת עוזרת בית. מטרת האתר היא לייצר מפגש נעים ואיכותי שיאפשר לכם להמשיך בקלות לשלב הבא של ההיכרות. באתר תקבלו את כל המידע שחשוב לדעת כדי למצוא משרת עוזרת בית שמתאימה לכם ולייצר היכרות מקדימה בתחושה של ביטחון ונינוחות לשני הצדדים.

 

באתר helpbook ההתאמה האישית למשרה עומדת במקום הראשון, ולכן האתר מציע מענה למגוון שאלות שחשוב לדעת מראש, למשל: האם נדרש בישול? מי דואג לאספקת הציוד והחומרים? איזה ניסיון ורקע נדרשים בעבודות משק בית? באתר תקבלו מענה מהיר על כל השאלות החשובות בנוגע למשרה עם אפשרויות סינון ומיון מתקדמות. המודעות באתר ממוקדות למשרת עוזרת בית עם מידע מפורט ומגוון כמו טבלת זמינות, סוגי הכשרה, נוחות עם חיות ועוד.

 

הקשר האישי עם המשפחה חשוב ביותר, ולכן אתר helpbook מאפשר לכם להציג את עצמכם באופן אישי באמצעות פרופיל עשיר ואיכותי למשרות עוזרות בית, עם יתרונות ייחודיים לבחירתכם: ראיונות המלצה מוקלטים שערך צוות האתר עם מעסיקים קודמים, סרטוני היכרות קצרים, איתור קשרי פייסבוק משותפים ועוד. אנחנו עוזרים לכם לבנות פרופיל שיציג אתכם בצורה המהימנה ביותר, והמעסיקים יודעים שהמאגר שלנו נבדק בקפידה ושאפשר לסמוך על כל העוזרות שלנו בלב שקט.