עוזרת בית דרושים

(111 משרות)

מפה רשימה
המשרהתעריף
דרושה עוזרת בית ליום בשבוע 50-55 ₪לשעה
עוזרת בית לניקיון ומטלות קלות50 ₪לשעה
עוזרת בית בבנימינהלשעה
עוזרת בית ומטפלת ברמת גן לשעה
עוזרת בית ברמת גןעד 50 ₪לשעה
משק בית בנתניהלשעה
דרושה עוזרת לבית במתןלשעה
עוזרת בית בפתח תקוה הדר גניםלשעה
עוזרת בית לרמת גן- לשני בתים50 ₪לשעה
מחפשת עוזר/ת אחת לשבועיים לשעה
החזקת בית45-55 ₪לשעה
עוזרת בית בחיפהלשעה
דרוש/ה מנקה חרוצ/ה ויסודי/ת45-48 ₪לשעה
נקיון דירה בפתח תקוהלשעה
עובדת משק בית בישוב אזור 45 ₪לשעה
15 מתוך 111 «הקודםהבא»
המיקומים במפה אינם מדוייקים לשם שמירת הפרטיות

למצוא משרת עוזרת בית בקלות

 

מחפשים משרת עוזרת בית? הגעתם למקום הנכון! אתר helpbook הוא לוח דרושים אמין ואיכותי לבית ולמשפחה, שיתן לכם את הכלים הטובים ביותר לחיפוש יעיל ומהיר של משרת עוזרת בית. מטרת האתר היא לייצר מפגש נעים ואיכותי שיאפשר לכם להמשיך בקלות לשלב הבא של ההיכרות. באתר תקבלו את כל המידע שחשוב לדעת כדי למצוא משרת עוזרת בית שמתאימה לכם ולייצר היכרות מקדימה בתחושה של ביטחון ונינוחות לשני הצדדים.

 

באתר helpbook ההתאמה האישית למשרה עומדת במקום הראשון, ולכן האתר מציע מענה למגוון שאלות שחשוב לדעת מראש, למשל: האם נדרש בישול? מי דואג לאספקת הציוד והחומרים? איזה ניסיון ורקע נדרשים בעבודות משק בית? באתר תקבלו מענה מהיר על כל השאלות החשובות בנוגע למשרה עם אפשרויות סינון ומיון מתקדמות. המודעות באתר ממוקדות למשרת עוזרת בית עם מידע מפורט ומגוון כמו טבלת זמינות, סוגי הכשרה, נוחות עם חיות ועוד.

 

הקשר האישי עם המשפחה חשוב ביותר, ולכן אתר helpbook מאפשר לכם להציג את עצמכם באופן אישי באמצעות פרופיל עשיר ואיכותי למשרות עוזרות בית, עם יתרונות ייחודיים לבחירתכם: ראיונות המלצה מוקלטים שערך צוות האתר עם מעסיקים קודמים, סרטוני היכרות קצרים, איתור קשרי פייסבוק משותפים ועוד. אנחנו עוזרים לכם לבנות פרופיל שיציג אתכם בצורה המהימנה ביותר, והמעסיקים יודעים שהמאגר שלנו נבדק בקפידה ושאפשר לסמוך על כל העוזרות שלנו בלב שקט.