אודות

ברוכים הבאים ל-helpbook

קצב החיים המהיר: הדאגה לקריירה, לילדים, לבית, לזוגיות, הסידורים ו... מה לא, לא אומרים שלא מגיעים לנו רגעים של הקלה, מנוחה, הנאה – בשביל החיים שלנו. בשביל הזוגיות שלנו. בשביל הנפש שלנו.

כאן בדיוק נכנס לתמונה helpbook - אתר מאובטח, ידידותי, ממוקד ונוח, כזה שמאפשר את החיבור הנדרש בין מעסיקים ומחפשי עבודה בתחומי ה... בואו נקרא לזה טיפול ודאגה ליקרים לכם - דאגה וטיפול בילדים, דאגה לנקיון במשרד או בבית, דאגה למשק הבית ולטיפול בבעלי החיים שלנו. וכשהכל הכל נבנה ותוכנן כדי להעניק לך וליקרים לך נוחות, ביטחון ושקט נפשי - helpbook הוא ללא ספק פתרון נפלא.

ומה לגבי מחפשי עבודה?

אותו הדבר בדיוק, helpbook הוא אתר דו צדדי, כזה שמאפשר למעסיקים לפרסם משרות, ומאפשר למחפשי עבודה למצוא עבודה בקלות וביעילות – בדיוק בתחום שרוצים ואוהבים.

מי אנחנו?

 Helpbook.co.il עלה לאויר בשנת 2014 ומאז נעזרו בהלפבוק עשרות אלפים של מחפשי עבודה מצד אחד ומשפחות ומעסיקים מצד שני. מזה מספר שנים אנו עוסקים בפיתוח האתר, ומאז שהאתר עלה לאויר גם בתפעול האתר וניהולו השוטף.  יום יום, שעה, שעה, אנחנו חושבים איך לקדם ולשפר את האתר, כדי שתוכלו למצוא את מה שאתם מחפשים. יש לכם שאלה, בקשה, בעיה, הצעה לשיפור או שסתם בא לכם לפרגן? אתם מוזמנים ליצור עימנו קשר.   

היתרון הגדול שלנו?  
מידע – המון מידע, שאפשר לקרוא ולהתרשם ממנו על מועמדים לעבודה. זאת בזכות מערכת המאפשרת למועמדים למלא שאלון מקיף על עצמם, הוספת תמונות, סרטון וידאו, הוספת ראיון מוקלט עם ממליצים. בנוסף ישנם אלמנטים שמאפשרים לקבל מידע שנובע מחכמת קהילת המשתמשים באתר: מי שרכש באתר חבילה לצורך מציאת עובדים מוזמן לכתוב חוות דעת למועמדים ומתוך כך לעודד תרבות של הוגנות, מקצועיות, התנהגות מכבדת והולמת. בנוסף, הלפבוק מעודד דיווח על אי דיוקים במודעות (כגון שעות זמינות לא עדכניות וכו') וכן נעזר באוטומציה וכל זאת במטרה שהמודעות יהיו ככל שניתן עדכניות. המידע המקיף והיסודי מעלה את הסיכוי של המעסיקים למצוא ביעילות עובדים אמינים ואיכותיים, ולמועמדים למצוא בדיוק את המשרה שחיפשו.
ארגון וניהול המידע - מערכת חיפוש חכמה שתוכננה ונבנתה בקפידה עם אפשרויות סינון רבות, מערכת ניהול וסימון מידע, ואפשרויות נוספות לניהול וייעול החיפוש תחת אותה קורת גג. 
מיקוד - מיקוד בתחומים מאד ספציפים יוצר מכנה משותף ברור מאד שמבטיח שני דברים:
1. תשומת לב שלא מתפזרת על יותר מדי נושאים, ומאפשרת  שיפור מתמיד.
2. משיכת קהל לקוחות רלוונטי בלבד.

מה לגבי בטיחות?

חשוב לנו להדגיש שאיננו נושאים באחריות לתכנים שמעלים משתמשים, ובכלל זה לאמיתותם, למהימנותם או לחוקיותם, ולכל פעולה הנעשית בקשר איתם. איננו מביעים דעה שיפוטית לגבי התוכן המפורסם באתר וגם לא לגבי מי שפרסם את התוכן, וכמובן helpbook אינו צד בהתקשרויות שנוצרות בין משתמשי האתר.  על המשתמשים לדעת שבכל מקרה עליהם לבדוק ולוודא בהתאם לשיקול דעתם את מהימנות המידע ואת המועמדים \ מעסיקים ולהפעיל שיקול דעתם לצורך קבלת החלטה שמתאימה להם.

עם זאת, שורה של תכונות במערכת עוזרות בקבלת מידע רב ככל שניתן ממוסר המידע, ובמקרה של מחפשי עבודה גם מצד שלישי, דהיינו המלצות מוקלטות מעסיקים קודמים וחוות דעת כתובות ממשתמשי האתר.  ברור שכל תכונה של המערכת כשלעצמה ניתנת ל"עקיפה", וכמו-כן כמות המידע  בחלקה אינה חובה ולכן היא משתנה ממקרה למקרה. אנו מאמינים שריבוי התכונות של המערכת מסייעות בקבלת החלטות יעילה ומושכלת, ובנוסף תכונות מסוימות, ובפרט מה שקשור לאפשרות שיתוף מידע בין משתמשי האתר בדרך של חוות דעת, מביאות למצב של ברירה טבעית המעודדת אמינות, מהימנות, מקצועיות ואיכות.

וזאת רק ההתחלה שלנו...

ארבע הקטגוריות: טיפול בילדים, מטפלים לקשישים ולסיוע, משק בית ובישול וטיפול בחיות, הם רק ההתחלה של helpbook, ובהמשך הדרך יתווספו תחומים נוספים.

רגע, למה לבחור בהלפבוק?

אז נכון... לתחומי עבודה ולדאגה הברורה שיש לכם ליקרים לכם, הייתם פונים באופן טבעי - כמובן למעגלים הקרובים. אבל... מסתבר שזאת לא השיטה הטובה ביותר לאתר את המועמדים הטובים ביותר. למה? פשוט וקל, לא תמיד הציפיות והרצונות של אלה שאנחנו מכירים תואמות לשלנו, ובוודאי שאינן כוללות בהכרח הרבה מועמדים שיכולים להיות מתאימים לנו. ולפעמים אנחנו רוצים אפשרויות בחירה מתוך מספר רב של מועמדים כדי למצוא בדיוק את מי שאנחנו מחפשים.

helpbook מאפשר סינון מועמדים בצורה יעילה, פשוטה ובטוחה. 

 

אז בשורה התחתונה

helpbook עונה על צרכים סופר-חשובים, גם עבור מעסיקים וגם עבור מחפשי עבודה. מעצם היותו, Helpbook מאפשר מציאת עובדים באופן ישיר, ומעודד העסקה בשוק החופשי. כאשר הכל מתנהל בליווי הרשמה נוחה ומפורטת, מערכת חיפוש חכמה, ניהול אישי של תהליך החיפוש בעזרת האתר, ואפשרות לפרסום מודעות – למציאת משרה וכמובן לפרסום משרה.

מה יש לומר,

שיהיה בהצלחה : )